Naše značkyMustang je jedna z najpopulárnejších značiek na svete a najväčší výrobca špeciálne upravených jeansov. História značky začala v roku 1932, kedy Luis Hermann založil fabriku na výrobu uniforiem pre robotníkov.  Jeansy sa stali symbolom novej generácie a nového životného štýlu. Reklamné kampane značky Mustang poukazovali na krásu, reagujúcu na sexuálnu revolúciu. V roku 1980 Mustang jeansy museli bojovať v súťaži s americkou značkou Levi´s a Wrangler na domácom trhu. V roku 1990 syn Alberta Zefraneka, Heiner sa stal majiteľom značky Mustang. Urobil značku viac úspešnou na celom svete. Dnes je Mustang medzinárodná značka , ktorá vyrába 20 000 jeansov denne a kombinuje klasiku s inovatívnymi nápadmi v móde.


Modré džínsy s etiketou H.I.S. (Henry I. Siegel) sa „narodili“ v roku 1923 v Brucetowne, štát Tennessee, na juhovýchode Spojených štátov, v kraji s tradíciou blues, country a rock´n´roll. Pôvodne aj ony slúžili ľuďom pri každodennej tvrdej práci, ale neskôr sa stali súčasťou ich životného štýlu. Európa sa s H.I.S. jeans zoznámila v roku 1973, kedy bola v Nemecku založená dcérska spoločnost tejto americkej firmy. Wladimir Klitschko - svetový šampión v superťažkej hmotnostnej kategórii boxuje za H.I.S !  Stal sa hlavným reklamným partnerom značky H.I.S Jeans !


Jedinečnosť značky Devergo bola zastúpená v medzinárodnom obchode s odevmi pre ľudí nad 20 rokov. Kolekcie sú vyvíjané a stále obnovované v medzinárodnom tíme návrhára. Pre skupinu vlastníkov nie je len otázkou hospodárskeho záujmu, ale osobná angažovanosť a prestíž, že najlepšia kolekcia je vytvorená rok čo rok. Okrem toho sa snažíme o zladenie dokonalej harmónie ceny a hodnoty výrobkov, a aby táto harmónia bola zachovaná všetkými možnými prostriedkami. To znamená, že kolekcia sa neskladá z produktov roztriedených do jedného cenového segmentu, ale v rámci kolekcie každý výrobok predstavuje unikátny predmet hodnoty ako pre zákazníkov, Devergo a tie predajné a projekčné Devergo články.


Samotní tvorcovia značky Tom Tailor hlavnú filozofiu firmy popísali slovami: „Vždy vyzerať skvelo, ale nikdy to nepreháňať. Užívať si módu, ale neslúžiť jej. Byť spokojný s tým, kdo sme a ako vypadáme. To je naša filozofia. To je naša móda.“ Tom Tailor je zvučné meno na poli s módnymi odevami. Pôvod tejto značky je v Nemecku, presnejšie v Hamburgu. Tu v roku 1962 zakladá Hansen Heinrich Pünjer spoločnosť Henke&CO. Návrhári sa od samého začiatku snažili uspokojiť potreby nielen mladých ľudí, ale ľudí všetkých vekových kategorií. Zákazníci stredného veku si pochvaľujú predovšetkým decentné strihy kolekcií, ktoré sú podporené kvalitnými materiálmi. Veľkej skupine mladých ľudí zase vyhovujú rôzné farebné kombinácie, ktoré vždy dokonale ladia s daným ročným obdobím


RIFLE je najstaršiou talianskou denimovou značkou založenou v roku 1958 bratmi Fratini. Dvaja podnikatelia, ktorí dovozom amerických jeansov rozšírili ako prví ich kultúru v Taliansku vlastnou značkou RIFLE. Od tej doby RIFLE nezanikli. V roku 1968 sa RIFLE stáva prvou značkou, ktorá celkom legálnou cestou vstupuje do Československa prostrednictvom štátných podnikov TUZEX. Od tejto chvíle celá východna Europa hovorí džínsom „rifle“. RIFLE sa v podstate stali synonymom slova džínsy.


Spoločnosť ARQUEONAUTAS GmbH bola založená v Düsseldorfe v roku 2009. ARQUEONAUTAS je synonymom kvalitného spracovania, špeciálnych materiálov s dôrazom na detail a značnú pozornosť venuje aj prepracovaným potlačiam a textilným aplikáciám. ARQUEONAUTAS  každoročne prináša vo svojich kolekciách viac ako 200 modelov pre mužov i ženy, dodávky pre svojich odberateľov uskutočňuje 10 krát v priebehu roka a samozrejmosťou je neustále aktualizovanie kolekcie o atraktívne módne doplnky. Tu sa však príbeh značky nekončí. Od roku 2011 je jej partnerom, poradcom i tvárou oscarový herec a režisér, hudobník a v neposlednom rade aj ekológ Kevin Costner. Druhým slávnym menom, ktoré sa spája so značkou ARQUEONAUTAS  je bývalý jazdec Formuly 1 Mika Häkkinen.